Pozytywne opinie i bezpieczne transakcje naszych klientów są dla nas najcenniejsze.

Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości usług i cieszymy się kiedy możemy usłyszeć to od naszych Klientów. Zawsze słuchamy potrzeb naszych Klientów, współpracujemy z nimi, żeby zapewnić jak najwyższy poziom usług, najlepsze rezultaty oraz bezpieczeństwo transakcji. Poniższe komentarze zostały dostarczone przez naszych Klientów jako część informacji zwrotnej po transakcji.

Tomasz Mycan

Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem, wszystkie formalności załatwione bezproblemowo i szybko. Wszystko na najwyższym poziomie.

02 LUTY 2023

Mateusz Małecki

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem. Bardzo konkretne i rzetelne podejście do sprawy, trafna ocena rynku nieruchomości w Poznaniu, właściwa wycena i wszystkie formalności załatwiane ekspresowo. Dodatkowo bardzo przyjemny kontakt 🙂 Bardzo polecam współpracę!

31 STYCZEŃ 2023

Genowefa B. – Szwecja

Kontakt z firma nieruchomości pana Jacka Garbarcika otrzymałam z rekomendacji innych zadowolonych klientów. Ponieważ mieszkam w Szwecji szczególnie zależało mi na załatwieniu wszystkich formalności i dokumentacji profesjonalnie i rzetelnie. Współpraca przerosła moje oczekiwania – usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie i w milej atmosferze. A wiec nic dodać nic ująć HIGH FIVE Panie Jacku.

12 WRZESIEŃ 2022

ProStudio Poznań

Kompetentna i zrównoważona Obsługa. Warto zaufać !

18 MARZEC 2022

Violetta Flaczyński

Pan Garbacik – profesjonalista, specjalista w swojej dziedzinie, usługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam współpracę z p. Jackiem Garbacikiem. Dziękuję.

14 STYCZEŃ 2022

Maksim Murachou – Białoruś

(Wersja oryginalna) Хороший и отзывчивый агент. Очень старается. Благодарю за помощь. Рекомендую
(Przetłumaczone przez Google) Miły i pomocny agent. Bardzo się stara. Dziękuję za pomoc. Polecam

15 LIPIEC 2021

Arek

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem. Bardzo konkretne i rzetelne podejście do sprawy, trafna ocena rynku nieruchomości w okolicach Poznania, genialna wycena i wszystkie formalności załatwiane ekspresowo. Dodatkowo bardzo przyjemny kontakt 🙂 Sfinalizowaliśmy umowę sprzedaży w niecały miesiąc, Pan Jacek właściwie załatwił wszystko sam (poza wizytami w banku gdzie i tak musiałem udać się osobiście) dlatego jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto podjąć współpracę albo szuka odpowiedniej do tego osoby to już dalej nie musi 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia !

27 LISTOPAD 2021

Kubiak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka. Współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Szczerze polecamy firmę Garbacik Nieruchomości.

10 LISTOPAD 2021

Paulina Kotońska

Współpraca z Panem Jackiem przebiegła bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, który zna swoją branżę. Pan Jacek traktuje każde zlecenie z należytą uwagą. Jest w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji zlecenia. Z pomocą biura nieruchomości Garbacik wynajęłam zdalnie mieszkania w Poznaniu podczas pandemii. Szczerze polecam usługi Pana Jacka.

15 LIPIEC 2021

Romualda

Potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pana Jacka. Sprzedaż mieszkania została przeprowadzona fachowo, sprawnie i nieuciążliwie. Fundamentem współpracy jest możliwość zaufania, jakim warto obdarzyć Pana Jacka. Polecam!

14 LIPIEC 2021

Kasia i Dave – Hong Kong

Pan Jacek to pełny profesjonalista, bardzo konkretny i dobrze obeznany w procesach sprzedaży nieruchomości. Bardzo polecamy jego firmę.

06 LIPIEC 2021

Ania Sowter – Australia

Biuro Garbacik Nieruchomosci zostalo zarekomendowane przez znajoma z Kanady. pan Jacek Garbacik od dnia pierwszego zajal sie sprzedaza mojej dzialki i w paru tygodniach dzialka zostala sprzedana. Wszelkie dokumenty niezbedne do sprzedazy dzialki zostaly zalatwione w bardzo krotkim czasie i tranzakcja sprzedazy byla wrecz blyskawicznie zalatwiona. Dziekuje bardzo Panie Jacku za niesamowity profesionalizm z Pana strony, latwosc komunikowania sie i poczucie bezpiecznej , kompetentnej transakcji. nie mialam zadnych obaw i z pelnym zaufaniem oddalam sprawe sprzedazy w pana rece. Gratuluje i zycze Panu wielu szczesliwych klientow .

08 MARZEC 2021

Krystyna

Wybór biura GARBACIK Nieruchomości okazał się znakomity. Właściciel, pan Jacek, pracuje szybko, sprawnie i skutecznie. Klient czuje się bezpiecznie i komfortowo, bo wszystkie niezbędne formalności pan Garbacik załatwia osobiście w sposób profesjonalny, z troską o szczegóły i zadowolenie obu stron. Przy tym jest miły, życzliwy i dostępny prawie o każdej porze dnia. Dziękuję i serdecznie polecam to Biuro każdemu, kto chce kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.

17 LUTY 2021

Marta Gdula

Współpraca z Panem Jackiem Garbacikiem to sama przyjemność, pełen profesjonalizm. Dziękuję za miłą i owocną współpracę. Pan Jacek skutecznie i szybko załatwia wszystkie formalności, zawsze chętnie doradzi i podpowie najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu dobrnęliśmy do szczęśliwego zakończenia transakcji. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam usługi biura Garbacik Nieruchomości.

01 LUTY 2021

Marcin Lipiecki i Basia Dąbrowska

Firma Garbacik Nieruchomości pomogła nam w ostatnich latach sprzedać parę nieruchomości (mieszkania i działki). Tak rzetelnej i dokładnej osoby jak pan Jacek Garbacik dawno nie spotkaliśmy. Klienci na nieruchomości zostali znalezieni bardzo szybko, cena sprzedaży satysfakcjonująca. pan Jacek Garbacik zajął się wszystkim od a-z bardzo sprawnie. Polecam z całego serca tę firmę i pana Jacka, bo tak konkretnej osoby w jakimkolwiek dzisiaj biznesie naprawdę ciężko znaleźć. Interesy z tą firmą i Panem Jackiem to czysta przyjemność. Dziękujmy bardzo raz jeszcze.

20 LIPIEC 2020

Elżbieta i Jerzy Gradowscy

Z Panem Jackiem Garbacikiem współpracowaliśmy około 2 lat. W tym czasie wykazał się wysokim profesjonalizmem, zaangażowaniem, inicjatywą oraz kulturą osobistą i taktem. W trakcie trudnych negocjacji wspierał nas i trafnie argumentował nasze stanowisko. Wybór Pana Jacka Garbacika i biura ‚Garbacik Nieruchomości” był naprawdę szczęśliwy.

02 LUTY 2021

Agnieszka Żarejko

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta, uczciwa umowa oraz skuteczne działanie. Z pewnością drugi raz wybrałabym to samo biuro. Polecam !

01 PAŹDZERNIK 2019

Norbert Sobala

Z czystym sumieniem polecam Pana Jacka Garbacika. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromna pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z finalizacją transakcji. Współpraca na najwyższym poziomie!

30 MAJ 2019

Anna i Damian Kostka – Niemcy

Pan Jacek Garbacik jest profesjonalista na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Z jego pomocą wszystkie kroki formalne związane z wynajmem mieszkania są proste i klarowne. Polecamy wszystkim zainteresowanym – to naprawdę właściwy adres.

17 LISTOPAD 2018

Marta Pęcherska – Wielka Brytania

Duża wiedza i zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Współpraca i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.

20 SIERPIEŃ 2018

Ewa i Andrzej Golińscy – Niemcy

Opinię wyrazimy w jednym zdaniu: W pełni profesjonalna obsługa i wszelka pomoc od początku do końca realizacji transakcji sprzedaży domu.

08 SIERPIEŃ 2018

Magdalena Leja – Kanada

Od wielu lat współpracowałam z panem Jackiem Garbacikiem który profesjonalnie zajmował się wynajmem oraz wszelkimi sprawami dotyczącymi mojego domu w Poznaniu. Ostatecznie po sześciu latach wynajmu, zdecydowałam się sprzedać nieruchomość i tym razem pan Garbacik stanął na wysokości zadania. Firma Garbacik wykazała się pełnym profesjonalizmem, kompetencją oraz ogromną pomocą w załatwianiu wszystkich spraw w urzędach jak i w sądzie. Muszę zaznaczyć że wszystko odbywało się drogą internetową, bowiem od wielu lat mieszkam w Kanadzie. Firma godna polecenia i zaufania.

For many years I have worked with Mr. Jacek Garbacik who professionally dealt with renting and all matters relating to my home in Poznań. Finally, after six years of renting, I decided to sell the property and this time Mr. Garbacik stood up to the task. The Garbacik company demonstrated full professionalism, competence and great help in dealing with all matters in various offices and in court. I must point out that everything was done via the Internet, as I have lived in Canada for many years. A company worth recommending and trusting.

03 SIERPIEŃ 2018

Marek Skorwider – Niemcy

Właściciel „Nieruchomości Garbacik” – Pan Jacek Garbacik – to pełen profesjonalizm i unikatowe, indywidualne podejście do klienta. Pan Jacek Garbacik to osoba pełna zaangażowania, dynamiczna, a przede wszystkim profesjonalny, czyli skuteczny i dyplomatyczny mediator. W kontaktach z klientami zawsze wykazywał cierpliwość, wyrozumiałość i żelazną dyscyplinę, co zaowocowało pomyślnym sfinalizowaniem transakcji. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana Jacka oraz jego osobistego uroku. Pan Jacek Garbacik stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę swojej firmy w kontakcie z każdym klientem. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez Pana Jacka, jako rzetelnego i kompetentnego pośrednika nieruchomości wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy są niezdecydowanym!

Der Inhaber der Firma „Nieruchomości Garbacik“ – Herr Jacek Garbacik – bietet volle Professionalität und einzigartige, individuelle Herangehensweise an den Kunden. Herr Jacek Garbacik ist voll Engagement, dynamisch, aber vor allem professioneller, also wirksamer und diplomatischer Vermittler. In Kontakten mit den Interessenten zeigte sich stets geduldig, verständnisvoll, mit eiserner Wille, was auch zum erfolgreichen Abschluss der Transaktion führte. Ich bin sehr beeindruckt über seine Professionalität und sein persönlicher Charme. Herr Jacek Garbacik mit seiner professionellen Einstellung ist die beste Visitenkarte seiner Firma in dem Kontakt mit jedem Interessenten. Ich empfehle, definitiv, die Dienstleistungen von Herrn Jacek Garbacik als ehrlicher und kompetenter Immobilienmakler, vor allem aber den allen, noch Unentschlossenen!

15 CZERWIEC 2018

Patryk Suterski

Pan Jacek Garbacik zapewnił mi bardzo fachową i miłą obsługę. Współpraca układała się, cały czas bardzo pomyślnie. Załatwił wszelkie formalności, służył radą oraz pomocą, nawet w sprawach wykraczających poza warunki umowy. Gorąca polecam.

27 LUTY 2017

Agnieszka Siekiera – Niemcy

Bez chwili wahania moge śmiało podpisać się pod pozytwną opinią Pańskiej firmy. Poszukując namiary na zaufanego człowieka zajmującego się nieruchomościami otrzymałam kontakt do Pana.
Nasza współpraca od samego początku była bezproblemowa i w każdej, nawet z pozoru dziwnej sprawie mogłam liczyć na rzetelną poradę.
Mogę zapewnić – Pana potencjalnych klientów, że współpraca z Panem w obsłudze moich nieruchomości ułatwiła mi życie, zaoszczędziła wiele czasu a co za tym idzie … zapewne też wiele pieniędzy.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za nieoconioną pomoc i życzę powodzenia w dalszej pracy, a wszystkim potencjalnym klientom biura nieruchomości życzę właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego.

6 LUTY 2017

Leszek

Bardzo polecam usługi biura GARBACIK Nieruchomości. Fachowa i kompetentna obsługa. Współpraca z Panem Jackiem przebiegała bez zarzutu. Służył poradą i pomocą w każdej chwili.  Jeżeli kiedykolwiek będę musiał skorzystać z usług biura nieruchomości to na pewno zadzwonię do Pana Jacka.

10 STYCZEŃ 2017

Roman i Przemysław F.

F-ma „Garbacik Nieruchomości” pomagała nam w sprzedaży domu jednorodzinnego. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie , a Pan Jacek okazał się kompetentnym i profesjonalnym pośrednikiem. Był pomocny zarówno w sprawach urzędowych i prawnych, jak i praktycznych związanych ze sprzedażą. Z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi.

24 LISTOPAD 2016

Teresa Stepinska – Szwajcaria

Pan Jacek Garbacik jako pośrednik nieruchomości dał się poznać jakoBardzo dobry organizator. Wywiazywal się sprawnie i terminowo.Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji.Posiada bardzo duże doświadczenie którym się chętnie dzieli i przekazuje co w moim przypadku było bardzo ważne co pomogło mi nawiązać całkowite zaufanie co moim zdaniem jest bardzo ważne. Taka postawa daje gwarancje do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.Pan Garbacik dołożył wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji w negocjacjach z notariuszem. Zdjął mi z barków wiele obowiązków.Pan Garbacik stanowi doskonała wizytówkę swojej firmy w kontakcie z klientem.

25 PAŹDZERNIK 2016

Paulina i Bartosz

Razem z Panem Jackiem po długim czasie udało nam się kupić mieszkanie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Pełen profesjonalizm Pana Jacka, fachowa obsługa i pilotowanie spraw finansowo – prawnych sprawiły że zakup mieszkania przebiegł bez żadnych problemów i stresu. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku przez pana Jacka. Na wszelkie nasze pytania udzielał nam wyczerpujących odpowiedzi i bardzo dbał o to, by wszystko zostało zapisane w umowie. Szczerze polecamy !!!!

16 WRZESIEŃ 2016

Jakub Brodewicz

Przy pomocy Pana Jacka udało nam się wynająć atrakcyjny lokal w Poznaniu. Pan Jacek doskonale wywiązał się ze swoich obowiązków, dopasowując się elastycznie do naszych potrzeb i stwarzając nam warunki, które pozwoliły na podjęcie świadomej decyzji przy sprawdzeniu wszystkich warunków mających wpływ na wspomnianą atrakcyjność lokalu (np. dostawca internetu). Tym samym serdecznie polecamy usługi Pana Jacka.

13 CZERWIEC 2016

Dorota i Błażej Zielińscy

Namiary do Biura Nieruchomości Garbacik otrzymałam od rodziców, którzy już z niejednym biurem pośrednictwa nieruchomości mieli do czynienia. Polecili mi tylko to biuro, i mieli rację.
Sprawnie, rzetelnie, profesjonalnie. Dbałość o każdy szczegół z zachowaniem reżimu czasu, niezbędnego do kredytu.
W Dzień Kobiet oglądaliśmy mieszkanie, szybka decyzja, kredyt i na Dzień Dziecka otrzymaliśmy klucze.
Wszystko jasno i klarownie.
Dziękujemy i serdecznie polecamy.

10 CZERWIEC 2016

Agnieszka

Gorąco polecam biuro „Garbacik Nieruchomości”. Pan Jacek jest nie tylko profesjonalistą w swojej branży ale też bardzo miłym, serdecznym człowiekiem. Doskonale wspominam współpracę i przy kolejnej transakcji na 100% zgłoszę się do do Pana Jacka!

18 STYCZEŃ 2016

Agnieszka Pyska

Najlepsze biuro nieruchomości z jakim dotychczas miałam okazję współpracować.

14 STYCZEŃ 2015

Grzegorz Manikowski

Po dwóch udanych transakcjach z całą odpowiedzialnością stwierdzam ,że GARBACIK NIERUCHOMOŚCI to firma profesjonalna i uczciwa. Kompleksowa obsługa kupna lub sprzedaży od A do Z , pełne zaangażowanie, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Współpraca z tym biurem to sama przyjemność. Polecam usługi Pana Jacka Garbacika i jego Biura !!!

01 LIPIEC 2015

Ewa

Jestem zadowolona z współpracy z biurem Garbacik Nieruchomości, choć byłam nastawiona nieco sceptycznie i część informacji musiałam potwierdzać dodatkowo u innych źródeł. Jednak transakcja kupna mieszkania przebiegła sprawnie a Pan Jacek okazał się pomocny w wielu kwestiach, m.in. sądowych; nie było także problemu z żadnymi wymaganymi dokumentami dot. nieruchomości. Polecam!

27 KWIECIEŃ 2015

Wiesława

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Garbacik Nieruchomości i Pana Jacka , którego znam od wielu lat, za pośrednictwem którego kiedyś kupiłam mieszkanie, a niedawno sprzedałam mieszkanie . Pan Jacek jest profesjonalistą, posiadający kompetencje i duże doświadczenie. Cechuje Go skuteczność w finalizowaniu umów i dbałość o każdą ze stron transakcji. Pomaga w każdej sprawie związanej z kupnem, sprzedażą , czy umową notarialną. Jest rzetelny, życzliwy, sympatyczny i ma przyjazne podejście do Klienta. Jest godny zaufania. Polecam !

12 LUTY 2015

Lena i Jacek Stachowiak

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Garbacik Nieruchomości, jak i z Panem osobiście, zarówno jako sprzedający, jak i kupujący! W naszej opinii Pańskie biuro podnosi, a wręcz wytycza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie od pierwszego kontaktu do całkowitego zakończenia transakcji. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, świetny kontakt, niezawodność, uczciwość i bezpieczeństwo dla obu stron transakcji.

04 LISTOPAD 2014

Ilona i Szymon

Współpraca z biurem pana Jacka Garbacika przebiegała bez zarzutu. Mogliśmy liczyć na wszelką pomoc, nie było problemu z uzyskaniem wyjaśnień wielu problemów. Bardzo dobry kontakt, dyspozycyjność i życzliwość. Nasza sprawa została doprowadzona do końca, a nawet trochę dłużej.

Polecamy korzystanie z usług Biura Garbacik Nieruchomości.

27 PAŹDZIERNIK 2014

Iwona i Miłosz

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka Garbacika. Podczas współpracy wykazał się profesjonalizmem, dobrą organizacją i skrupulatnością. Był przy tym życzliwy i pomagał nam w dopełnianiu formalności. Dzięki niemu bardzo sprawnie i szybko zamieniliśmy mniejsze mieszkanie na większe.

06 WRZESIEŃ 2014

Emilia i Mariusz

Szczerze polecam usługi biura GARBACIK Nieruchomości. Transakcja sprzedaży naszego mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Pan Jacek to rzetelny i uczciwy pośrednik. Przez cały czas był do naszej dyspozycji. Nie martwiliśmy się żadnymi formalnościami. Polecam

27 MAJ 2014

Piotr i Kasia

Razem z panem Jackiem Garbacikiem po długim czasie udało nam się znaleźć wymarzone mieszkanie! O naszej współpracy mamy jak najlepsze zdanie – pan Jacek intensywnie poszukuje mieszkania, jest w stałym kontakcie z klientem, pomaga w podbramkowych sytuacjach, służy radą. Jest fachowcem – zwraca uwagę na szczegóły, a także doskonale dba o interes klienta – z powodu długiego czasu pomiędzy podpisaniem umowy a przekazaniem kluczy do mieszkania, zadbał o sporządzenie fotograficznego raportu dokumentującego stan techniczny mieszkania. Czuliśmy się zupełnie spokojni o wszystkie sprawy „papierkowe”. Wszystkim osobom poszukującym uczciwego i kompetentnego pośrednika bardzo polecamy pana Jacka!

25 KWIETNIA 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Szymon Muszyński

Kancelaria Rady Prawnego Szymon Muszyński Radca Prawny rekomenduje Pana Jacka Garbacika jako profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Współpracujemy z firmą Garbacik Nieruchomości od 7 lat. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z pośrednictwem w wynajmie nieruchomości, firmę Garbacik Nieruchomości oraz Jacka Garbacika rekomendujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie, kompetencje, indywidualne podejście do zlecenia. Pan Jacek Garbacik jest świetnym fachowcem o nieprzeciętnej znajomości poznańskiego rynku nieruchomości. Współpracę z nim oceniam jako bardzo dobrą. Dotyczy to zarówno strony merytorycznej, jak i czysto personalnej.

15 LUTY 2014

Michał

Kolejny raz miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Jacka Garbacika na wielkopolskim rynku nieruchomości. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku. Wszystko to poparte doskonałą orientacją wśród przepisów prawnych i ponadprzeciętnym poziomem kultury osobistej. Spotkałem w swoim życiu wielu pośredników na rynku nieruchomości, Pan Jacek jest wśród nich niekwestionowaną gwiazdą.

05 LISTOPAD 2013

Marta Stróżyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Jackiem Garbacikiem zarówno podczas całej transakcji sprzedaży mojego mieszkania, jak i zakupu nowej nieruchomości. Pan Jacek wykazał się dużą wiedzą w zakresie dotyczącym załatwiania wszelkich formalności związanych z powyższymi transakcjami. Zawsze był gotów do pomocy i znał odpowiedź na każde moje pytanie. Obalił całkowicie stereotyp dotyczący agenta nieruchomości, jaki powstał w mojej głowie. Jak do tej pory wydawało mi się, że agent bierze duże pieniądze tylko za to, że nieruchomość zostanie sprzedana, czy kupiona poprzez jego biuro. Pan Jacek był bardzo zaangażowany, przyjeżdżał na wszystkie spotkania począwszy od prezentacji oferty, po przekazanie lokalu protokołem zdawczo-odbiorczym. Kompletował wszystkie dokumenty dotyczące zarówno nieruchomości, jak i kredytu. Podpowiedział, jak dalej załatwić sprawy dotyczące zawarcia nowych umów i rezygnacji z dotychczasowych z energetyką, gazownią itp. Jak dla mnie pełen profesjonalizm.

03 PAŹDZERNIK 2013

W. Wojciechowski

Każda zamiana mieszkania czy domu powoduje duży stres. Psychologowie twierdzą, że w rankingu stresów jest ona na pozycji 3 po: śmierci osoby najbliższej i ciężkiej chorobie. Dlatego aby ten stres zminimalizować warto skorzystać z usług profesjonalisty. Sprzedałem 2 mieszkania i kupiłem dom i mimo, że poznałem kilka firm zajmujących się obrotem nieruchomościami wybrałem firmę GARBACIK ze względu na Ich profesjonalizm. Każdy, kto tego nie przeżył nie wyobraża sobie jaka ilość formalności jest do załatwienia ile dokumentów należy zgromadzić ile na to czasu poświęcić. Dlatego chciałbym wszystkim poradzić: wybierajcie PROFESJONALISTÓW, którzy również mają odrobinę empatii. Dziękuję Pani Małgorzato

23 WRZESIEŃ 2013

Narodowy Bank Polski

Podziękowania dla firmy Garbacik Nieruchomości za udział w badaniu rynku nieruchomości. Przekazane dane są cenny źródłem informacji, wykorzystywanych przez Zarząd Narodowego Banku Polskiego i Radę Polityki Pieniężnej.

06 GRUDZIEŃ 2012

Narodowy Bank Polski

Podziękowania dla firmy Garbacik Nieruchomości za udział w badaniu rynku nieruchomości. Przekazane dane są cenny źródłem informacji, wykorzystywanych przez Zarząd Narodowego Banku Polskiego i Radę Polityki Pieniężnej.

06 GRUDZIEŃ 2010

Masz pytania napisz !

  Adres e-mail *

  Telefon *

  Wiadomość

  * WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PODANYCH PRZEZE MNIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU NAWIĄZANIA KONTAKTU W SPRAWIE PRZEDSTAWIONEJ W NINIEJSZYM FORMULARZU ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

  * - pola wymagane

  SPRZEDAJ
  swoją

  NIERUCHOMOŚĆ


  Skuteczne biuro nieruchomości na rynku od 2003r. Sprawdź nas a otrzymasz
  WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ

  ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ