Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Mieszkanie 2 pokojowe, Poznań,

15.05.2019
oferta nr.
7959/614
58 m² 348 000 zł
Lokalizacja Poznań, , Bukowska
Kategoria Mieszkanie - Sprzedaż
Powierzchnia 58 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1930

MIESZKANIE IDEALNE NA DZIAŁALNOŚĆ JAK I MIESZKANIE przy ulicy Bukowskiej,vis a vis szpitala przy ulicy Polnej. Lokal w tej chwili użytkowany na pracownię. Powierzchnia 58m, dwa pokoje przechodnie, ciemna kuchnia, łazienka. Generalny remont mieszkania, wymienione wszystkie instalacje, na podłogach kafle(gres), ściany gładź,okna PCV(rolety zewnętrzne). Dostępna pełna dokumentacja remontowa.
Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe na podwórku, wjazd zamykany,tylko dla mieszkańców budynku.
FORMA WŁASNOŚCI-pełna własność. Czynsz 75zł.
CENA 348tys.do negocjacji.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
43 m²
284 859 zł
Poznań, Główna

Mieszkanie 2 pokojowe, Poznań, Główna

Zdjęcie nieruchomości
43 m²
284 859 zł
Poznań, Główna

Mieszkanie 2 pokojowe, Poznań, Główna

Zdjęcie nieruchomości
43 m²
284 859 zł
Poznań, Główna

Mieszkanie 2 pokojowe, Poznań, Główna

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!