Mieszkanie, Wynajem, 1 pokojowe, Zmień parametry

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Mieszkanie 1 pokojowe, Poznań,

01.01.2020
oferta nr.
7949/614
30 m² 1 700 zł
Lokalizacja Poznań, , Bukowska
Kategoria Mieszkanie - Wynajem
Powierzchnia 30 m²
Liczba pokoi 1

NIEZALEŻNA KAWALERKA ,położona przy ulicy Bukowskiej.Mieszkanie nowe,jeszcze nie wynajmowane,wyposażone w sprzęt AGD,pralkę.Wejście do mieszkania bezpośrednio od podwórza,w drugiej linii od ulicy Bukowskiej.
LOKALIZACJA-ulica Bukowska,w pobliżu Akademia Medyczna,liczne sklepiki,w pobliżu Galeria King Cross,linie tramwajowe i autobusowe.
Idealne dla dwóch osób.
WOLNE OD ZARAZ.
CZYNSZ NAJMU 1700zł+media+kaucja.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
27 m²
1 000 zł
Poznań, Wola

Mieszkanie 1 pokojowe, Poznań, Wola

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!