Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Lokal 19 m², Poznań,

01.01.2020
oferta nr.
8014/614
19 m² 1 100 zł
Lokalizacja Poznań, ,
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 19 m²
Liczba pokoi 1

WYSOKI STANDARD,lokal położony na parterze w budynku wolno stojącym o charakterze biurowym.Do wynajęcia lokal o powierzchni około 19m,świetnie doświetlony,dwa duże okna.Na parterze WC ogólnie dostępna recepcja.W budynku inne firmy.Budynek dostępny 24h.
LOKALIZACJA okolica ulicy Bukowskiej,dogodny dojazd komunikacją miejską,do lotniska 10 minut.
CZYNSZ NAJMU 1100zł Netto+media+kaucja

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
17 m²
425 zł
Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
20 m²
2 100 zł
Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!