Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Suchy Las,

Lokal 18 m², Suchy Las,

01.01.2020
oferta nr.
7731/614
18 m² 900 zł
Lokalizacja Suchy Las, , Suchy Las
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 18 m²

DO WYNAJĘCIA LOKALE BIUROWE w biurowcu po kapitalnym remoncie,wykończone w wysokim standardzie.Biura częściowo umeblowane.Biurowiec ma część biurową i magazynową.Przed budynkiem miejsca parkingowe,teren ogrodzony i monitorowany.Ogrzewanie piecem gazowym.DOSTĘPNE RÓŻNE POWIERZCHNIE!!!
CZYNSZ NAJMU 28zł/m2(monitoring,woda,ścieki,śmieci)+koszty eksploatacyjne(prąd,ogrzewanie,sprzątanie)+kaucja

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
17 m²
425 zł
Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
20 m²
2 100 zł
Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!