Lokal, Wynajem, poniżej 200 m², Zmień parametry

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Lokal 124 m², Poznań,

01.01.2020
oferta nr.
7841/614
124 m² 7 320 zł
Lokalizacja Poznań, , Stare Miasto
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 124 m²

DO WYNAJĘCIA lokal handlowy w centrum miasta,położony przy ulicy z dużym ruchem pieszych.Lokal w bardzo dobrym stanie,zaplecze socjalne,wc,pomieszczenie gospodarcze,Brak witryny handlowej.Do objęcia od zaraz.Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni w piwnicy budynku,za dodatkową opłatą.Stan bardzo dobry.
CZYNSZ NAJMU 7320zł+media.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
100 m²
2 200 zł
Poznań,

Lokal 100 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
110 m²
2 128 zł
Poznań, Warszawskie

Lokal 110 m², Poznań, Warszawskie

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!