Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań, Piątkowo

Dom 103 m², Poznań, Piątkowo

28.08.2021
oferta nr.
8110/614
103 m² 747 000 zł
Lokalizacja Poznań, Piątkowo,
Kategoria Dom - Sprzedaż
Powierzchnia 103 m²
Powierzchnia działki 509 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1967

DOM w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.103m2 na działce o powierzchni 509m2,  położony w Poznaniu w okolicy ul. Madziarskiej (Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, Naramowice). 
Powierzchnia działki 509m2.
Powierzchnia użytkowa domu wraz z werandą 103m2. Powierzchnia tarasu 20m2. Powierzchnia piwnicy 58m2. Powierzchnia garażu wolnostojącego 17m2.
DOM piętrowy z dachem płaskim kryty papą. Budowany w 1968 roku z materiałów tradycyjnych, solidna konstrukcja. Korzystny układ pomieszczeń dający duże możliwości aranżacji.
Parter - wysokość 2,5m: salon z werandą i wyjściem na ogród,  kuchnia, łazienka, WC. Piętro - wysokość 2,5m: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC. Piwnica - wysokość 2,0m: 4 pomieszczenia z oknami.
Garaż wolnostojący znajdujący się w tylnej części działki z niezależnym dojazdem z bocznej drogi. 
STAN: dobry, budynek systematycznie modernizowany. MEDIA: prąd, gaz, woda, kanalizacja, telefon, droga asfaltowa. DZIAŁKA: ogrodzona, zagospodarowana, starodrzew.
DOSKONAŁA LOKALIZACJA. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, niska zabudowa, cicha okolica. Dom znajduje się  w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiniec który jest popularnym miejscem spacerów, na terenie rezerwatu znajduje się siłownia na wolnym powietrzu. W promieniu kilkuset metrów znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy związane z codzienną infrastrukturą takie jak przystanek autobusowy i tramwajowy, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, apteka, plac zabaw, sklepy czy supermarkety. 
WYRÓŻNIKI: duża weranda, sąsiedztwo lasu, duża działka, garaż wolnostojący, dojazd drogą asfaltową, komunikacja autobusowa i tramwajowa. 
Zapraszam na prezentację Jacek Garbacik 515 270 390 licencja zawodowa nr 5675. 

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
102 m²
479 000 zł
Niepruszewo,

Dom 102 m², Niepruszewo,

Zdjęcie nieruchomości
200 m²
400 000 zł
,

Dom 200 m², ,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!