Obiekt, Sprzedaż, powyżej 200 m², Zmień parametry

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Świnoujście,

Obiekt 3850 m², Świnoujście,

14.01.2019
oferta nr.
7459/614
3850 m² 7 500 000 zł
Lokalizacja Świnoujście, , Świnoujście
Kategoria Obiekt - Sprzedaż
Powierzchnia 3850 m²
Powierzchnia działki 2240 m²
Rok budowy 1912

Polecam do sprzedaży budynek po dawnych koszarach wojskowych z dobrą komunikacją wewnętrzną jak również naświetleniem.Na każdej kondygnacji znajduje się po 12-14 pomieszczeń po circa 50m każde.Trzy kondygnacje plus poddasze plus piwnice, wysokość pomieszczeń 355cm,w budynku dwie klatki schodowe.Istnieje możliwość dowolnego kształtowania pomieszczeń.Obecnie największa sala liczy 140m.Budynek reprezentacyjny,idealny na siedzibę dużej firmy,przedstawicielstwo instytucji rządowej lub międzynarodowej,szkołę,muzeum,hotel,klinikę,centrum rozrywki i rekreacji itp.Sprzedaż w całości bądź części.
Budynek wymaga remontu i adaptacji.Od 1998 roku stanowi własność prywatną.Wykonano:przełożenie dachu,założono nowe rynny i rury spustowe.Budynek posiada nowoczesną kotłownię gazową c.o.firmy Schafer.

PRZEZNACZENIE BUDYNKU-obiekt administracji publicznej,obiekt oświaty,nauki i kultury;
-obiekt z usługami dla ludności(np.przychodnie,gabinety lekarskie,kancelarie prawnicze);
-obiekt z usługami sportowo-rekreacyjnymi(np.sale do ćwiczeń,sale klubowe);
-nie przewiduje się zabudowy mieszkalno-apartamentowej.

CENA 7,5mln.do negocjacji

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!