Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Czmoń,

Mieszkanie 4 pokojowe, Czmoń,

30.01.2018
oferta nr.
7646/614
74 m² 240 000 zł
Lokalizacja Czmoń, , Łagodna
Kategoria Mieszkanie - Sprzedaż
Powierzchnia 74 m²
Stan bez białego montażu i podłóg
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Rok budowy 2016

\"Osiedle pod Kórnikiem w Czmoniu to dobrze skomunikowany kompleks mieszkaniowy usytuowany w sąsiedztwie lasów i jezior. Osiedle tworzy zespół budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z przynależnymi ogródkami.

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,38m2, składa się z:
I POZIOM / I PIĘTRO:
salon 25,5m2, oddzielna kuchnia 9m2, pokój 10m2, wc 1,5m2.
II POZIOM / PODDASZE:
pokój 13,5m2, pokój 9m2, łazienka 5m2.
OGRÓD 147m2.

Oferta obejmuje 12 lokali III Etapu o powierzchni od 55 81m2, z przynależnymi ogrodami o powierzchni od 90 -148m2. W przygotowaniu IV etap inwestycji.

WYSOKI STANDARD
Lokale mieszkalne są wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim.
Do każdego z nich przynależy ogródek.
Przy projektowaniu lokali zadbano o to, aby łączyły one zalety domu i mieszkania, dlatego każdy ma niezależne wejście, przestronne, funkcjonalne i jasne wnętrze, duży salon z wyjściem na taras lub balkon, możliwość podłączenia kominka.

CO WYRÓŻNIA OSIEDLE ?
Wykończone i oświetlone wewnętrzne drogi i chodniki wykonane z kostki brukowej, ogrodzony plac zabaw dla dzieci.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA.
Osiedle znajduje się w sąsiedztwie lasów i jezior, a jednocześnie zaledwie 25 minut od centrum Poznania.
ODLEGŁOŚCI:
100 m las,
500 m sklep spożywczy,
3 km Jezioro,
5 km Kórnik,
5 km droga ekspresowa S11 (dwupasmowa, bezkolizyjna do Poznania),
20 km autostrada A2 (południowa obwodnica Poznania),
25 km Poznań,

Oferta stanowi idealną propozycję zarówno dla ludzi młodych, lubiących spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jak i dla osób, które zakończyły już karierę zawodową i pragną wypoczywać w zaciszu własnego domu i ogrodu.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA.
Lokale cechują stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne, brak opłat z tytułu czynszu czy wspólnoty mieszkaniowej są alternatywą dla wszystkich, którym bliski jest kontakt z naturą a zakup czy budowę domu uniemożliwia bariera finansowa.

MIESZKANIE DLA MŁODYCH
Program Mieszkanie dla Młodych daje możliwość zamieszkania we własnym lokum osobom, które nie posiadają oszczędności, które stanowić mogłyby wkład własny na zakup mieszkania. Pomoc finansowa udzielana w ramach tego programu daje możliwość otrzymania kredytu na preferencyjnych warunkach. Wychodząc naprzeciw zdecydowaliśmy się budować domy spełniające warunki do uzyskania dofinansowania.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
73 m²
485 000 zł
Poznań, Naramowice

Mieszkanie 4 pokojowe, Poznań, Naramowice

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!