Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań, Grunwald

Mieszkanie 3 pokojowe, Poznań, Grunwald

08.06.2022
oferta nr.
8188/614
56 m² 395 000 zł
Lokalizacja Poznań, Grunwald,
Kategoria Mieszkanie - Sprzedaż
Powierzchnia 56 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 9
Rok budowy 1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,10m2, położone na IX piętrze w niskim XI piętrowym bloku wybudowanym w 1978 roku. Poznań, Grunwald, os.Kopernika, ul. Jawornicka.

MIESZKANIE. Pokoje: 16m2, 12m2 i 9m2. Kuchnia 7m2. Łazienka 4m2. WC 1m2. Balkon 5m2, od strony południowo wschodniej. Piwnica 4m2 oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z oknem znajdujące się na półpiętrze 4m2.

Na podłogach w pokojach i na korytarzu mozaika parkietowa do odnowienia. Układ pomieszczeń niezależny. Ściany pomiędzy pomieszczeniami to ściany działowe dzięki czemu istnieją duże możliwości aranżacji / przebudowy wnętrza. Ogrzewanie centralne, woda z cieplika. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, okna nowe PCV. Pełna własność z księgą wieczystą.

BUDYNEK po modernizacji, ocieplony, nowe piony wod -kan., winda.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA. Budynek położony w cichej części osiedla, zaledwie 200m od przystanku autobusowego. W sąsiedztwie pełna infrastruktura, markety: Galeria - Kopernik Park Handlowy, Inter Marche, Sinsay, Hebe - 200m, Euro Spar i RTV EURO AGD - 300m , ryneczek, liceum, szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, duży parking ogólnodostępny.

KOSZTY UTRZYMANIA. Czynsz ok. 697 zł. zawiera opłaty i zaliczki za ogrzewanie, wodę ciepłą i zimną, windę, fundusz remontowy, administrację, śmieci.

WYRÓŻNIKI: pokoje w układzie niezależnym, duże możliwości aranżacji, panoramiczny widok, balkon, piwnica i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Zapraszam na prezentację Jacek Garbacik 515 270 390 jacek@garbacik.com licencja zawodowa nr 5675. www.garbacik.com


zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
54 m²
395 000 zł
Poznań, Piątkowo

Mieszkanie 3 pokojowe, Poznań, Piątkowo

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!