Mieszkanie, Sprzedaż, 3 pokojowe, Zmień parametry

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Czmoń,

Mieszkanie 3 pokojowe, Czmoń,

24.10.2018
oferta nr.
7909/614
55 m² 195 700 zł
Lokalizacja Czmoń, , Urocza
Kategoria Mieszkanie - Sprzedaż
Powierzchnia 55 m²
Stan bez białego montażu i podłóg
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2015

Osiedle pod Kórnikiem w Czmoniu to dobrze skomunikowany kompleks mieszkaniowy usytuowany w sąsiedztwie lasów i jezior. Osiedle tworzy zespół budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z przynależnymi ogródkami.

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,51m2, położone na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród o powierzchni 194m2.
Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym 25,58m2, pokój 9,87m2, pokój 9,43m2, łazienka 3,07m2, przedpokój 3,81m2, wiatrołap 2,75m2.

WYSOKI STANDARD
Lokale mieszkalne są wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim. Do każdego z nich przynależy ogródek. Przy projektowaniu lokali zadbano o to, aby łączyły one zalety domu i mieszkania, dlatego każdy ma niezależne wejście, przestronne, funkcjonalne i jasne wnętrze, duży salon z wyjściem na taras lub balkon, możliwość podłączenia kominka.

CO WYRÓŻNIA OSIEDLE? Wykończone i oświetlone wewnętrzne drogi i chodniki wykonane z kostki brukowej. Ogrodzony i urządzony plac zabaw dla dzieci.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA.
Osiedle znajduje się w sąsiedztwie lasów i jezior, a jednocześnie zaledwie 25 minut od centrum Poznania.
ODLEGŁOŚCI:
100 m las,
500 m sklep spożywczy,
3 km Jezioro,
5 km Kórnik,
5 km droga ekspresowa S11 (dwupasmowa, bezkolizyjna do Poznania),
20 km autostrada A2 (południowa obwodnica Poznania),
25 km Poznań,

Oferta stanowi idealną propozycję zarówno dla ludzi młodych, lubiących spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jak i dla osób, które zakończyły już karierę zawodową i pragną wypoczywać w zaciszu własnego domu i ogrodu.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA.
Lokale cechują stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne, brak opłat z tytułu czynszu czy wspólnoty mieszkaniowej są alternatywą dla wszystkich, którym bliski jest kontakt z naturą a zakup czy budowę domu uniemożliwia bariera finansowa.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
64 m²
400 954 zł
Poznań, Główna

Mieszkanie 3 pokojowe, Poznań, Główna

Zdjęcie nieruchomości
64 m²
400 954 zł
Poznań, Główna

Mieszkanie 3 pokojowe, Poznań, Główna

Zdjęcie nieruchomości
67 m²
495 000 zł
Poznań, Winogrady

Mieszkanie 3 pokojowe, Poznań, Winogrady

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!