Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań, Rataje

Lokal 46 m², Poznań, Rataje

14.01.2019
oferta nr.
7327/614
46 m² 1 610 zł
Lokalizacja Poznań, Rataje, Dziadoszańska
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 46 m²
Stan po remoncie
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Rok budowy 1970

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 40m mieszczący się na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie magazynowo-biurowym, dużo miejsc parkingowych.Lokal po remoncie, na podłodze wykładzina dywanowa.Na piętrze dwie firmy, wspólne WC.Wejście do lokalu przez domofon.
Ogrzewanie i prąd naliczane od zajmowanej powierzchni.

CZYNSZ NAJMU 1610zł NETTO+ kaucja+ media.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
17 m²
425 zł
Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
20 m²
2 100 zł
Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!