Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

12.01.2021
oferta nr.
7649/614
20 m² 2 100 zł
Lokalizacja Poznań, ,
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 20 m²

WYSOKI STANDARD do wynajęcia,różne powierzchnie biurowe w budynku wysokiej klasy wykończenia.Ogólnodostępne sale spotkań biznesowych,sale konferencyjno-bankietowe,obsługa concierge ,strefę wellness z siłownią i saunami,podziemna hala garażowa,restauracja w obrębie dziedzińca,lunchowa kantyna oraz kawiarnia na poziomie poddasza-z tarasem widokowym na panoramę Poznania.
MOŻLIWOŚĆ wynajęcia sali konferencyjnej nawet na 15 minut.
Miejsce,w którym klimat zabytkowej kamienicy łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w pomieszczeniach biurowych klasy A.
Luksus,komfort i wygoda,POLECAM
CENA 100zł za m2 zawiera wszystkie media.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
17 m²
425 zł
Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
840 zł
Suchy Las,

Lokal 30 m², Suchy Las,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!