Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

12.01.2021
oferta nr.
7325/614
17 m² 425 zł
Lokalizacja Poznań, Rataje, Dziadoszańska
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 17 m²
Stan bardzo dobry
Piętro 1
Rok budowy 1970

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17m na 1piętrze w budynku biurowym.Budynek położony przy ulicy Dziadoszańskiej,w sąsiedztwie innych budynków biurowo-magazynowych.Na piętrze inne lokale biurowe,WC do wspólnego korzystania.Teren chroniony,zamknięty.
Do czynszu dochodzą opłaty za prąd,wodę,ogrzewanie rozliczane w/g zajmowanej powierzchni.

CZYNSZ NAJMU 425zł NETTO+media od zajmowanej powierzchni+kaucja

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
20 m²
2 100 zł
Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
840 zł
Suchy Las,

Lokal 30 m², Suchy Las,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!