Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań,

Lokal 15 m², Poznań,

12.01.2021
oferta nr.
7799/614
15 m² 1 500 zł
Lokalizacja Poznań, , Stare Miasto
Kategoria Lokal - Wynajem
Powierzchnia 15 m²
Piętro 2

WYSOKI STANDARD do wynajęcia,różne powierzchnie,sale spotkań biznesowych,sale konferencyjno-bankietowe,obsługa concierge,strefę wellness z siłownią i saunami,podziemna hala garażowa,restaurację w obrębie dziedzińca,lunchową kantynę oraz kawiarnię na poziomie poddasza-z tarasem widokowym na panoramę Poznania.W budynku trzy windy osobowe.
Miejsce,w którym klimat zabytkowej kamienicy łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w pomieszczeniach biurowych klasy A.
Do dyspozycji najemcy liczne sale konferencyjne,wynajmowane na potrzeby klienta.Wyposażone,klimatyzowane.

CENA 100zł/m2(wszystkie media)

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
17 m²
425 zł
Poznań, Rataje

Lokal 17 m², Poznań, Rataje

Zdjęcie nieruchomości
30 m²
3 000 zł
Poznań,

Lokal 30 m², Poznań,

Zdjęcie nieruchomości
20 m²
2 100 zł
Poznań,

Lokal 20 m², Poznań,

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!