Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest firma Garbacik Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu przy ul. Podolskiej 3/2. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Garbacik Nieruchomości za pomocą telefonu (w tym sms) oraz środków komunikacji elektronicznej (email), skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych (ofert nieruchomości) oraz usług oferowanych przez Garbacik Nieruchomości.

Poznań, Rynek Wildecki

Dom 322 m², Poznań, Rynek Wildecki

12.07.2019
oferta nr.
7916/614
322 m² 708 000 zł
Lokalizacja Poznań, Rynek Wildecki, Prądzyńskiego
Kategoria Dom - Sprzedaż
Powierzchnia 322 m²
Powierzchnia działki 815 m²
Liczba pokoi 20
Rok budowy 1910

Na sprzedaż udziały w kamienicy w wysokości 25%.Nieruchomość położona na poznańskiej Wildzie, blisko Ryniku Wildeckiego przy ul. Prądzyńskiego.

POWIERZCHNIE:
Powierzchnia użytkowa 1291m2.
Powierzchnia działki 815m2.
Ilość lokali mieszkalnych: 22 w tym zamieszkałych 21.
Ilość lokali użytkowych: 2 w tym wynajętych 1.

KAMIENICA. Budynek murowany, czterokondygnacyjny, w całości podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, składający się z części frontowej i dwóch oficyn. Budynek wybudowany ok. 1910 roku z cegły ceramicznej pełnej, stropy ceramiczne na belkach stalowych, dach drewniany, łamany, kryty papą i dachówką ceramiczną. Budynek uzbrojowy w instalację: elektryczną, wodnokanalizacyjną, gazową. Nieruchomość położona w pierwszej lini zabudowy z wjazdem z ulicy Prądzyńskiego.

PRZEPROWADZONE REMONTY. Budynek w stanie ogólnym dobrym. Sukcesywnie prowadzone są prace modernizacyjne. W ostatnich latach wykonano m.in. remont kapitalny instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, gazowej, remont elewacji wraz z ociepleniem, remont pokrycia dachu, remont klatek schodowych.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA. Wilda to najstarsza dzielnica przedmieścia, przylegająca do centrum miasta i dworca kolejowego, zabudowana głównie kamienicami z początku XX wieku. W centralnym punkcie dzielnicy znajduje się Rynek Wildecki. W odległosci zaledwie 900m powstaje nowe centrum biznesowe Poznania, m.in. kompleks Nowy Rynek. Wilda to ulubiona dzielnica ludzi młodych i aktywnych która odradza się we wspaniałym stylu. To tutaj powstają nowe restauracje znane w całym Poznaniu tj. Suszone Pomidory, Niezły Meksyk czy Pora Dnia. Rozwinięta komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna infrastruktura. Pełne uzbrojenie.

Oferowana cena za 25% udziału w nieruchomości.

zobacz również podobne oferty zobacz wszystkie
Zdjęcie nieruchomości
280 m²
1 999 000 zł
Puszczykowo,

Dom 280 m², Puszczykowo,

Zdjęcie nieruchomości
240 m²
990 000 zł
Poznań, Piątkowo

Dom 240 m², Poznań, Piątkowo

Zdjęcie nieruchomości
240 m²
895 000 zł
Poznań, Sołacz

Dom 240 m², Poznań, Sołacz

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość?!

Każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie. Działamy indywidualnie, nieszablonowo. Z nami sprzedasz lepiej. Sprawdź nas, a otrzymasz WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!